Rzadkie fotografie dziko żyjącej czarnej pantery

Rzadkie fotografie dziko żyjącej czarnej pantery

Zdjęcia dziko żyjącej czarnej pantery należą do rzadkości, jednakże fotograf przyrodniczy Shaaz Jung jest specjalistą w tropieniu tych rzadkich, wielkich kotów - Przez ostatnie cztery lata fotografował żyjąca na wolności czarną panterę, a jego najnowsze zdjęcia stały się bardzo popularne w sieci. Zdjęcie Junga, które wykonał w lasach Kabini w Karnataka w Indiach zostało udostępnione na Twitterze już ponad 60 000 razy. Nic dziwnego - zwierzę wygląda na nich wyjątkowo majestatycznie i nie sposób nie docenić jego unikatowego piękna.


Shaaz Jung fascynuje się czarnymi panterami odkąd tylko je zobaczył. "Odkąd nasze oczy się spotkały, moja pasja stała się wręcz obsesją, a moim ostatecznym celem stało się przybliżenie ludziom życie tych unikalnych stworzeń" - zdradza fotograf. Jego talent do fotografowania czarnych panter został już z pewnością doceniony. Został zaproszony do współpracy z kanałem Nat Geo WILD, dla którego przygotowuje film dokumentalny o czarnych panterach. Co więcej w międzyczasie Shaaz Jung pisze pracę naukową na ich temat. 
 
W ostatnim czasie udało mu się uchwycić czarną panterę przemierzającą las o świcie we mgle. Jego fotografie pokazują pełen majestat tych stworzeń, które wyglądają na nich wręcz baśniowo czy mitycznie. Zobacz poniżej galerię wybranych zdjęć Shaaza Junga przedstawiających czarne pantery. Zapewne zakochacie się w tych stworzeniach. 

Czarna pantera na zdjęciach Shaaza Junga

czarna pantera


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem