Czy na tych zdjęciach ukrywają się pantery śnieżne?

Czy na tych zdjęciach ukrywają się pantery śnieżne?

Pantery śnieżne to niezwykły i zagrożony wyginięciem gatunek dużych kotów, który żyje w naprawdę trudnych i niedostępnych środowiskach - To skryte zwierzę, które bardzo trudno spotkać i jeszcze trudniej sfotografować. Fotograf dzikiej przyrody Ismail Shariff zaprasza wszystkich oglądających jego zdjęcia do zabawy, w której należy odgadnąć gdzie - i czy w ogóle - ukryły się pantery śnieżne.


Dołącz do zabawy w wyszukiwanie panter śnieżnych na zdjęciach

Te zdjęcia to nie tylko ciekawe zagadki, ale również świetna prezentacja tego, jak trudno jest dostrzec panterę śnieżną w jej naturalnym środowisku. 41-letni fotograf pochodzący z Indii ma obsesję na punkcie fotografowania nieuchwytnej pantery śnieżnej. Po latach prób w końcu natknął się na nią po raz pierwszy w 2014 roku w Parku Narodowym Hemis. Od tamtego czasu Shariff miał szczęście uchwycić wiele zdjęć panter śnieżnych zarówno z bliska, jak i z daleka. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem