Dominika Jarzębowska kolekcjonuje bezcenne wspomnienia

Dominika Jarzębowska kolekcjonuje bezcenne wspomnienia

Dominika Jarzębowska kolekcjonuje bezcenne wspomnienia - jest zafascynowana fotografią pamiątkową. W Gdańskiej Galerii Fotografii od 15 maja można zobaczyć kolekcję jej "wspomnień". Tego samego dnia, o 20.00 w galerii odbędzie się akustyczny koncert w wykonaniu autorki wystawy.


Idea kolekcjonowania jest częścią ludzkiej natury, polegającą na zaspokajaniu pragnienia zdobywania. Jako kategoria potrzeb ponad egzystencjalnych, służy zwykle osiąganiu satysfakcji z posiadania i obcowania, a przez to indywidualnego wzbogacania duchowego i nierzadko materialnego. W zasadzie wszystko może być obiektem kolekcjonerskim: artefakt m.in. rzeźba, malarstwo, fotografia; zapis muzyczny; rzadkie okazy fauny i flory; przedmioty codziennego użytku, takie jak: zabawki, monety, znaczki pocztowe itp. Przedmiotem kolekcjonowania dla Dominiki Jarzębowskiej-Boon, są zdjęcia z gwiazdami show businessu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem