Dzięki NVIDIA Broadcast będziesz cały czas utrzymywać kontakt wzrokowy z widzami

Dzięki NVIDIA Broadcast będziesz cały czas utrzymywać kontakt wzrokowy z widzami

NVIDIA Broadcast czyli narzędzie do przesyłania strumieniowego na żywo i wideokonferencji ma teraz nową funkcję, która pozwala na zmodyfikowanie oczu osoby występującej przed kamerą tak, aby ta cały czas utrzymywała kontakt wzrokowy z osobami po drugiej stronie monitora. Dzięki temu widzowie będą mieli wrażenie, że rozmówca cały czas patrzy prosto w kamerę.Sztuczna inteligencja poprawia spojrzenia użytkowników NVIDIA Broadcast

Jednym z problemów związanych z nagrywaniem wideo transmitowanego na żywo bądź przeprowadzania wideokonferencji jest to, że wiele osób czuje się niekomfortowo, gdy podczas rozmowy musi spoglądać w obiektyw zamiast na drugiego rozmówcę (który może znajdować się z nim w tym samym pomieszczeniu, np. podczas realizowania wywiadów, czy być współuczestnikiem wideokonferencji po drugiej stronie monitora). Ten problem sprawia, że w trakcie oglądania osób występujących w takich sytuacjach przed kamerą, nie nawiązują one kontaktu wzrokowego z widzami. Badania wykazują, że gdy rozmówca patrzy w innym kierunku niż w obiektyw, to spada zaangażowanie i zainteresowanie pozostałych uczestników spotkania online czy oglądających transmisję.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem