Epson Stylus S22 - test

Epson Stylus S22 - test

Epson Stylus S22 jest drukarką przeznaczoną dla użytkownika domowego. Urządzenia tego typu powinny być niedrogie w eksploatacji, łatwe w użytkowaniu i uniwersalne. Jak sprawdzi się w praktyce ta mała drukarka firmy Epson? Zapraszamy do lektury!

Wstęp


Epson Stylus S22 to uniwersalna drukarka przeznaczona do użytku domowego. Zaopatrzona jest w głowicę zasilaną czterema niezależnymi pojemnikami z tuszem, co ma zapewnić mniejsze wydatki związane z wymianą zasobników. Drukarka wg producenta osiąga prędkość wydruku wynoszącą do 28 stron na minutę przy druku czarnego tekstu, do 15 stron na minutę przy drukowaniu tekstów kolorowych i ok. 89 sekund na druk fotografii w formacie 10x15. Cena Epson S22 to ok. 200 zł, a udzielona przez producenta gwarancja obejmuje dwa lata, z opcjonalną możliwością jej przedłużenia do lat trzech.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem