FreeAgent Theatre+ i Seagate FreeAgent Go 640GB - test

FreeAgent Theatre+ i Seagate FreeAgent Go 640GB - test

FreeAgent Theatre+ to nowa wersja streamera multimediów firmy Seagate, znanej głównie z produkcji dysków twardych. Urządzenia tego typu to stosunkowo nowa kategoria sprzętów RTV, z jednej strony wywodząca się z wieloformatowych odtwarzaczy DVD a z drugiej – z multimedialnych playerów typu iPod. Głównymi cechami tego typu odtwarzaczy jest ich kompatybilność z wieloma formatami audio-video i samodzielność pracy.


Theatre+ wpisuje się doskonale w tę konwencje, a lista obsługiwanych formatów jest naprawdę imponująca. Urządzenie odtwarza takie formaty audio jak: AAC, MP3, Dolby® Digital, DTS, ASF, FLAC, WMA, LPCM, ADPCM, WAV, OGG (i playlisty  M3U oraz  PLS);  video: MPEG-1, MPEG-2 (VOB/ISO), MPEG-4 (DivX /Xvid), DivX HD, Xvid HD, AVI, MOV, MKV, RMVB, AVC HD, H.264, WMV9, VC-1, M2TS, TS/TP/M2T i fotografie zapisane w JPEG, BMP, GIF, PNG lub  TIFF. Jak widać, raczej ciężko będzie znaleźć pliki których odtworzenie będzie niemożliwe. Również ilość złącz powinna zadowolić nawet wymagających użytkowników. Z urządzenia możemy wyprowadzić sygnał video za pomocą złącza kompozytowego, komponentowego albo HDMI, a sygnał audio – za pomocą złącza stereo, optycznego lub HDMI. Na obudowie znajdują się także dwa gniazda USB – jedno z przodu urządzenia i jedno z tyłu, złącze do podłączenia sieci oraz gniazdo zasilacza.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem