Hartblei CAM - nowe życie starych akcesoriów

Hartblei CAM - nowe życie starych akcesoriów

Firma Hartblei zaprezentowała średnioformatowy aparat z mocowaniem 35 milimetrów - pozwalać to ma na podłączanie dowolnego cyfrowego lub analogowego korpusu do formatu 4,5 x 6 centymetrów, z bagnetem Canon EF, Nikon F lub Sony Alpha.


Hartblei CAM ma pełnić rolę taniego systemu studyjnego z możliwością obsługi wielu typów obiektywów. Mocowanie EF ma umożliwiać elektroniczną kontrolę przysłony w modelach Canon EOS.  Hartblei CAM jest dobrze przystosowane do użytku z szerokimi kątami, dzięki czemu podłączając obiektyw o ogniskowej 14 milimetrów będziemy w stanie osiągnąć kąt widzenia do 135 stopni. Podgląd zdjęć możliwy jest za pośrednictwem wyświetlacza LCD, wewnętrznego wizjera TTL z matówką, lub wizjera zewnętrznego, podłączanego przez złącze Hot-Shoe na szczycie urządzenia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem