Nowy Honor 10 z trybem oświetlenia portretowego i zaawansowanym rozpoznawaniem sceny

Nowy Honor 10 z trybem oświetlenia portretowego i zaawansowanym rozpoznawaniem sceny

Huawei zaprezentowało nowego flagowca należącej do marki Honor. Model 10 wyróżnia się przede wszystkim znakomitymi parametrami, przy niższej cenie w porównaniu do pozostałych flagowych urządzeń, takich jak np. P20 i P20 Pro. Honor 10 kosztuje około 1999 zł (wersja 64 GB pamięci ROM) i 2199 zł (128 GB), a jednocześnie jest obsługiwany przez znany z najlepszych smartfonów procesor Kirin 970 oraz oferuje znakomite parametry, które przyciągają uwagę fotografów.


Honor 10 nie ma niestety potrójnego układu aparatów znanego z modelu P20 Pro, jednakże ma podwójną kamerę. Główny aparat ma matrycę o rozdzielczości 16 MP i charakteryzuje się światłosiłą f/1.8. Drugi aparat to monochromatyczny, 24-megapikselowy sensor. Dane z obu kamer są wykorzystywane, aby dostarczać zaawansowany i wydajny zoom cyfrowy, minimalizować szumy oraz rejestrować bardziej szczegółowe obrazy. Oczywiście można także skorzystać z trybu bezpośredniego fotografowania w czerni i bieli. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem