Kodak EasyShare Software 7.1

Kodak EasyShare Software 7.1

Biorąc pod uwagę, że aparat fotograficzny ma już prawie każdy, popularne stały się również przeróżne oprogramowania, dzięki którym można edytować swoje fotografie zarówno w fazie tekstu, jak i retuszu. Na stronach internetowych Kodaka ukazała się nowa wersja oprogramowania, które firma dostarcza wraz z aparatem. Nie jest to program bardzo skomplikowany i na pewno każdy użytkownik będzie w stanie sobie z nim poradzić.


Większość użytkowników aparatów fotograficznych nie instaluje na dysku swojego komputera oprogramowania, które jest częścią zestawu, gdyż są na rynku bardziej popularne programy do edycji graficznej obrazu. Firma Kodak proponuje swoim użytkownikom Kodak EasyShare Software 7.1. To aplikacja, dzięki której można uploadować filmy video do YouTube, usuwać zmarszczki i niedoskonałości za pomocą opcji Retusz czy dodawać tekst. Oprócz tego oprogramowanie umożliwia również tworzenie kolaży, fotoalbumów, publikowanie zdjęć online w Kodak Gallery. Ogólnie rzecz biorąc jest to program, dzięki któremu będziemy mogli retuszować i edytować swoje zdjęcia dodatkowo  jeporządkując i przywoływać ulubione wspomnienia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem