Kolejne sukcesy polskich fotografów

Kolejne sukcesy polskich fotografów

Ten rok jest wyjątkowo dobry dla polskich fotografów, którzy nagradzani są w wielu znaczących, międzynarodowych konkursach.


W lutym wszyscy przeżywaliśmy radość, gdy okazało się że po raz pierwszy w historii aż pięciu polskich fotografów otrzymało nagrody w słynnym konkursie World Press Photo (pisaliśmy o tym TUTAJ). Później były wyróżnienia w Lucie Awards czy w NIKON Photo Contest International; w 2008 roku aż 17 naszych rodaków dostało nagrody w konkursie Pilsner Urquell International Photography Awards.
Ostanie dni przyniosły kolejne dobre wiadomości. W konkursie Visa Pour l’Image 2009, najważniejszym chyba dla fotoreporterów i fotografów prasowych nagrody zdobyli Wojciech Grzędziński i Justyna Mielnikiewicz. To ci sami fotografowie, których prace wcześniej doceniono m.in. na World Press Photo. Wojciech Grzędziński z Arles, gdzie odbywa się festiwal Visa Pour l’Image, wyjechał z laurem Visa d'Or w kategorii „News” za zdjęcia z wojny w Gruzji, Justyna Mielnikiewicz dostała  The Canon Female Photojournalist Award – nagrodę dla najlepszego fotografa – kobiety.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem