Kryształy z aparatem - limitowana edycja Pentax K-m

Kryształy z aparatem - limitowana edycja Pentax K-m

Podczas targów fotograficznych Photokina, które odbyły się ponad miesiąc temu w Kolonii, został zaprezentowany aparat limitowanej serii Pentaxa K-m. Firma Apollo Electronics - polski dystrybutor aparatów Pentax - poinformował, w jakiej cenie można kupić w naszym kraju ową lustrzankę.

Zrozumiałe jest, że dla niektórych użytkowników liczy się zarówno jakość zdjęć, jak i wygląd aparatu. Jakiś czas temu na rynku pojawiły się aparaty ozdobione kryształami Swarovskiego, ale model Pentax K-m z limitowanej serii wygląda jakby był z nich wykonany. Na pierwszy rzut oka wzbudza niepewność. Nie wiadomo, czy to ozdoba na półkę (tak zwany zbieracz kurzu), czy to naprawdę aparat fotograficzny. A jednak aparat.... posiada prawdziwą matryce, lustro i wszystkie inne niezbędne elementy pozwalające prawidłowo rejestrować obraz. Jedyna zewnętrzna część, która nie jest ozdobnym elementem, to obiektyw. Nie ma się co dziwić, aby precyzyjnie operować pierścieniem, musiałyby być chyba z kryształowej gumy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem