Leica S2 - cyfrowy średni format z matrycą 37,5 mln pikseli

Leica S2 - cyfrowy średni format z matrycą 37,5 mln pikseli

Jak twierdzą twórcy nowa Leica S2 jest owocem wieloletnich konsultacji z najbardziej znanymi fotografami prasowymi i fotografami mody. Firma Leica Camera AG zaprezentowała na targach Photokina nowy system cyfrowej fotografii średnioformatowej – profesjonalną lustrzankę z nową wielkością matrycy i nowym mocowaniem bagnetowym obiektywów.


Aparat Leica S2 przypomina wymiarami cyfrową lustrzankę małoobrazkową. Korpus jest solidny, zabezpiecza przed kurzem i wilgocią wnętrze, w którym ukryta jest matryca o wymiarach 30x45mm i rozdzielczości 37,5 mln pikseli. Duży, trzy calowy monitor pozwalający na dokładne przeglądanie zdjęć otoczony jest dosłownie kilkoma przyciskami, których funkcje zmieniają się w zależności od trybu, na którym pracuje aparat. Na górnej płycie znaleźć można tylko regulacje czasów
i spust migawki.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem