Literackie posiłki - ciekawy projekt francuskiego fotografa

Literackie posiłki - ciekawy projekt francuskiego fotografa

Francuski fotograf, Charles Roux zrealizował ciekawy projekt fotograficzny, tworząc prawdopodobnie nową odmianę fotografii kulinarnej. Sfotografował mianowicie potrawy i posiłki opisywane w książkach, z których większość czytaliśmy (a jeśli nie, to prezentowane fotografie być może do tego zachęcą). Powstały zdjęcia, które przenoszą nas w klimaty, które co prawda znamy częściowo z filmowych ekranizacji, ale które możemy teraz chłonąć z pełną koncentracją na każdym szczególe.


Charles Roux ukończył z wyróżnieniem między innymi paryską Icart Paris Photo, jedną z najbardziej cenionych szkół fotograficznych. Jego zainteresowania nie ograniczają się jedynie do fotografii - interesuje się również malarstwem, kinematografią i innymi sztukami wizualnymi, badając ich wzajemne oddziaływanie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem