Mamiya DM22 i DM28 - znamy ceny i specyfikacje!

Mamiya DM22 i DM28 - znamy ceny i specyfikacje!

Mamiya DM22 będzie dostępna w listopadzie za 9 995 dolarów (ok. 28 000 złotych). Aparat tworzony we współpracy z PhaseOne wyposażono w 22-megapikselową matrycę o wymiarach 48x36 mm, a rozpiętość ISO to wartości od 25 do 400. Oprócz DM22, na rynku pojawił się model DM28, który różni się od swojego "brata" przede wszystkim ilością megapikseli.


O czterech, nowych modelach japońskiego producenta średnioformatówek pisaliśmy na początku miesiąca. DM22 powstał w wyniku współpracy Mamiyi i PhaseOne, podobnie jak anonsowana nie tak dawno temu PhaseOne 645DF. Już niedługo do segmentu lustrzanek średniego formatu, których cena korpusu nie przekracza 10 000 dolarów, może dołączyć gorąco wyczekiwany Pentax 645D.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem