MonoPhix HD 1.0 - nowa aplikacja fotograficzna dla iPada

MonoPhix HD 1.0 - nowa aplikacja fotograficzna dla iPada

MonoPhix HD 1.0 jest fotograficznym programem przeznaczonym dla iPadów. Aplikacja pozwala na konwersję dowolnego zdjęcia w wysokiej jakości obrazek monochromatyczny - wszelkich ustawień dokonujemy za pomocą suwaków, których obsługa ma być podobna do tej z Adobe Lightroom. MonoPhix HD 1.0 dostępny jest w App Store w cenie 1.99 USD.


MonoPhix HD 1.0 w wersji na iPhone'a okazał się jednym z bardziej popularnych narzędzi do konwersji fotografii kolorowych na czarno-białe. Dzisiaj Phoenxsoftware pokazało zaprojektowaną od nowa aplikację przeznaczoną na iPada; zwiększono jej funkcjonalność, możliwości i intuicyjność użytkowania. Jak twierdzą twórcy, za pomocą suwaków przypominających te z Adobe Lightroom będziemy mogli przygotować efektowną, kontrastową fotografię. MonoPhix HD pozwala również na bieżący podgląd dokonywanych modyfikacji.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem