Nikon D610 - nowa migawka i ulepszony automatyczny balans bieli

Nikon D610 - nowa migawka i ulepszony automatyczny balans bieli

Lustrzanka pełnoklatkowa Nikon D610 to następca modelu Nikon D600, który miał premierę zaledwie rok temu. Nowy model Nikon D610 to trzy ważne zmiany: zwiększyła się prędkość wykonywania zdjęć seryjnych, pojawił się nowy cichy tryb seryjny oraz został ulepszony system automatycznego ustawiania balansu bieli. Pierwsze dwie zmiany to zasługa nowej migawki w aparacie.


Nikon D610 jest szybszy od swojego poprzednika, umożliwia rejestrowanie zdjęć z prędkością do 6 kl./s zarówno w formacie FX, jak i DX. Aparat oferuje nowy tryb cichego zwalniania migawki w trybie zdjęć seryjnych, który znacznie wycisza dźwięk pracy mechanizmu powrotu lustra. Rozwiązanie to umożliwia fotografowania trudnych do uchwycenia obiektów z prędkością do 3 kl./s. Nowy automatyczny system ustawiania balansu bieli zapewnia wierniejsze odwzorowanie kolorów w sztucznym oświetleniu i bardziej naturalne kolory odcieni skóry.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem