Nowoczesne mocowania firmy EDBAK na Targach FVF 2012

Nowoczesne mocowania firmy EDBAK na Targach FVF 2012

Jednym z wystawców prezentujących swoje produkty na targach FVF 2012 będzie firma EDBAK - znany producent innowacyjnych systemów mocowania do telewizorów LCD/LED, monitorów, projektorów i komputerów PC. Producent zaprasza wszystkich odwiedzających targi na stoisko numer 95.


EDBAK oferuje nowoczesne produkty najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb każdego klienta, poszukując coraz to nowych inspiracji. Produkowane wyroby cenione są w kraju i za granicą, znalazły szereg zastosowań  w biurach, sklepach, kawiarniach, galeriach, szkołach, na lotniskach a ich jakość i niezawodność potwierdzają prestiżowe realizacje takie jak: Lotnisko OKĘCIE, Metro Warszawskie, Parlament Europejski, TESCO i wiele innych.

Przez ostatnie lata swojej działalności, firma poczyniła milowe kroki w kierunku sprostania oczekiwaniom współczesnych odbiorców. Dynamiczny rozwój firmy potwierdzają znaczące inwestycje w nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę specjalistów, co pozwoliło osiągnąć jej wysoką jakość, innowacyjność oraz wydajność produkcji. Udoskonalenie organizacji produkcji i zarządzania zostało potwierdzone Systemem Zarządzania Jakością zgodną z normą ISO 9001:2008 oraz Certyfikatem Bezpieczeństwa Produktu TUV GS .

Producent serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska firmy i zapoznania się z jej ofertą.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem