NYPD rozpoczęło śledztwo w sprawie Terry Richardsona

NYPD rozpoczęło śledztwo w sprawie Terry Richardsona

Wygląda na to, że sytuacja słynnego fotografa staje się coraz bardziej poważna. Wydział ds. przestępstw na tle seksualnym Policji Miasta Nowy Jork rozpoczął dochodzenie w sprawie molestowania seksualnego pozujących dla niego modelek i nadużyć, których miał rzekomo dopuścić się fotograf. Na przestrzeni lat wiele kobiet wystosowywało wobec niego oskarżenia, zarzucają mu, że wykorzystywał swoją dominującą pozycję, manipulując i zmuszając młode kobiety do zachowań, na które nie miały w rzeczywistości ochoty.


The New York Daily News donosi, że śledczy z Nowojorskiej Policji skontaktowali się z wieloma osobami, które uczestniczyły w sesjach Richardsona. Poza modelkami policja skontaktowała się również z organizacją Model Alliance, która zajmuje się kontrolowaniem działalności branży modowej i eliminowaniem negatywnych zachowań, takich jak m.in. molestowanie dzieci, podawanie im narkotyków czy przemoc wobec kobiet.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem