Olympus PEN E-P3 - zdjęcia przykładowe

Olympus PEN E-P3 - zdjęcia przykładowe

Ponad dwadzieścia zdjęć prosto z aparatu Olympus PEN E-P3. W galerii zdjęć przykładowych znajdziecie zarówno JPEGi, jak i pliki w formacie RAW. Zapraszamy.


Olympus PEN E-P3 jako najnowszy, flagowy kompakt japońskiego producent wnosi kilka rewolucji. O zmianach piszemy na tej stronie, tu natomiast możemy wymienić najważniejsze - szybki autofocus, dotykowy ekran OLED i nowy procesor obrazu TruePic VI. By móc w pełni podzielić się wrażeniami z użytkowania aparatu, będziemy musieli go rzetelnie przetestować - na razie proponujemy Wam zalążek pełnoprawnego testu w postaci przykładowych zdjęć, wykonanych w trakcie prezentacji sprzętu. Jeśli interesują Was też nowe obiektywy, pokazane ostatnio przez Olympusa, zapraszamy do przejrzenia tego materiału.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem