Pełna kontrola - PhaseOne Capture One Pro 4.8.2

Pełna kontrola - PhaseOne Capture One Pro 4.8.2

Dla tych, którzy chcą mieć kontrolę nad tak wieloma aspektami przetwarzania zdjęcia jak to możliwe najlepszym wyborem jest format RAW. Wprawdzie program do obróbki plików o tym rozszerzeniu dołączony jest w standardzie do większości aparatów, lub wchodzi w skład większego pakietu do obróbki grafiki, warto jednak rozważyć zainteresowanie się opisywanym już przez nasz serwis Capture One Pro firmy PhaseOne - szczególnie, że pojawiła się już wersja 4.8.2.


Capture One Pro jest niezwykle elastycznym programem. Paski narzędziowe i przestrzenie robocze są w pełni konfigurowalne, dzięki czemu możemy indywidualnie dopasować najwygodniejsze ustawienie. Wsparcie dla wielu monitorów dodatkowo ułatwia pracę, poprzez umożliwienie rozdziału na okno przeglądarki i okno widoku przybliżonego.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem