Pentax K-5 II i K-5 IIS

Pentax K-5 II i K-5 IIS

Pentax Ricoh Imaging Company prezentuje dwa korpusy, oparte na zmodyfikowanej K-5. Nowe K-5 II i K-5 IIS mogą poszczycić się nowym systemem autofocusu; ten drugi model został dodatkowo pozbawiony dolnoprzepustowego filtru antyaliasingowego.


Pokazany w październiku 2010 roku Pentax K-5 doczekał się, z braku lepszego słowa, aktualizacji. K-5 II i K-5 IIS nie są bowiem zupełnie nowymi konstrukcjami, mają jedynie wprowadzić w dalszym ciągu dobrą lustrzankę w rok 2013. Podobnie jak pierwowzór, aparaty są kurzo- i wodoodporne. Największą zmianą jest zastosowanie SAFOX X, nowego modułu autofocusu z zakresem detekcji od -3 EV do +18 EV, który znajdziemy w obydwu odświeżonych modelach.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem