file no't exists Pentax K-r w edycji Korejanai Robo - Swiatobrazu.pl


Pentax K-r w edycji Korejanai Robo

Pentax K-r w edycji Korejanai Robo

Podobnie jak kiedyś Pentax K-x, tak teraz Pentax K-r będzie sprzedawany w limitowanej edycji Korejanai Robo. Jeśli lubicie nietypową kolorystykę, to jest to produkt dla Was.


Korejanai Robo to japoński robocik, którego mieliśmy okazję poznać podczas anonsowania limitowanej edycji lustrzanki K-x. Była to, oczywiście, jedna z wielu wariacji najbardziej kolorowego aparatu świata - można się było zatem domyśleć, iż podobny los czeka nowego Pentaxa K-r. Specyfikacja techniczna cyfrówki pozostała nietknięta, trzeba natomiast wspomnieć, że zestaw będzie sprzedawany wraz z nową "stałką" 35 mm f/2.4 (która, notabene, też jest dostępna w różnych kolorach). Całość wyceniono na 99800 JPY, przedsprzedaż rozpocznie się 24 grudnia, a sprzęt wysłany zostanie na początku stycznia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem