Pentax K200D

Pentax K200D

Informacje, które kilka tygodniu opublikowaliśmy o nadejściu następców modeli K100D oraz K10D potwierdziły się. Pentax zaprezentował następców modeli K100D oraz K10D. K200D jest lustrzanką cyfrową skierowaną do użytkowników początkujących.

 


Pentax K200D dysponuje większą, 10.2 megapikselową matrycą w porównaniu do modelu K100D. Oczywiście dysponuje on mechaniczną stabilizacją obrazu, polegającą na ruchach matrycy i ochroną matrycy przed różnymi niechcianymi zanieczyszczeniami. K200D pozwala nam na wykonywanie zdjęć z czułością ISO od 100 do 1600. Podobnie jak w poprzednim modelu K100D Super zastosowano system SAFOX VIII posiadający 11 czujników w tym 9 krzyżowych.Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem