Pinnacle Studio 11: już na rynku

Pinnacle Studio 11: już na rynku

Już w połowie maja rodzina produktów Pinnacle Studio będzie dostępna w nowej wersji 11. Trzy pakiety: Studio, Studio Plus oraz Studio Ultimate zaspokoją oczekiwania entuzjastów edycji video. Studio 11 powstało zgodnie z najnowszymi trendami na rynku video – oprogramowanie obsługuje nowy format HD – AVCHD, umożliwia łatwą publikację gotowych filmów na stronach www i jest zgodne z systemem Microsoft Windows Vista™.


Podstawowym zadaniem dla inżynierów pracujących nad najnowszą wersją Studio było dostosowanie do kluczowych trendów na rynku video. Poza tym wprowadzono jednak szereg zmian, które niewątpliwie przyczynią się do utrzymania przez to oprogramowanie pozycji lidera wśród systemów edycyjnych.
Interfejs Studio 11 jest skalowalny, dzięki czemu użytkownik może np. idealnie dopasować okno programu do wielkości ekranu coraz popularniejszych monitorów panoramicznych. Nowa wersja Studio zawiera Scorefitter™ - narzędzie do automatycznego tworzenia podkładów muzycznych. Ponad 40 podstawowych ścieżek oraz szerokie możliwości wariacji sprawiają, że dźwięk będzie dokładnie dopasowany zarówno do długości, jak i nastroju filmu. Instalacja Studio jest znacznie szybsza, a eksportowanie plików dowolnego typu trwa teraz średnio o połowę krócej niż było to możliwe dotychczas.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem