Portrety bez żadnych upiększeń - o swoich zdjęciach opowiada Tomasz Gracz

Portrety bez żadnych upiększeń - o swoich zdjęciach opowiada Tomasz Gracz

Fotografie Tomasza Gracza zapadają w pamięć, to portrety o niepowtarzalnym charakterze, które mają głębię. To zdjęcia, do których chętnie się wraca. Cóż w nich takiego jest? Prawdziwie udane zdjęcia wymykają się szczegółowym opisom i analizie, mieliśmy jednak okazję zapytać autora jak powstają.


Tomasz Gracz: Fotografię traktuje jako wielką pasję. Nigdy nie myślałem o komercji, raczej jako pewnej formie wyrażania mojego zachwytu pięknem. Kiedyś fascynowało mnie piękno kobiecego ciała (do dziś fascynuje), więc fotografowałem głównie akt. Później skupiłem się na fotografii kulinarnej i graficznej formie pejzaży. Jednak od kilku lat zajmuję się głównie portretem. Moje portrety mają przede wszystkim pokazać bez żadnych upiększeń spracowane, leciwe twarze, w których można czytać ludzkie przeżycia jak w książce.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem