Posłuchaj, jak brzmi Sony A9 III podczas fotografowania z prędkością 120 kl./s

Posłuchaj, jak brzmi Sony A9 III podczas fotografowania z prędkością 120 kl./s

Chociaż oficjalnie Sony A9 III pojawi się na rynku dopiero wiosną przyszłego roku, to już teraz wzbudza wiele emocji - Wielu pasjonatów fotografowania i filmowania nie może doczekać się, gdy będzie mogło przetestować tryb zdjęć seryjnych działający z prędkością 120 klatek na sekundę. Ale za to już teraz mogą posłuchać, jak on brzmi.Posłuchaj symulowanego dźwięku migawki przy maksymalnej prędkości trybu zdjęć seryjnych w Sony A9 III

Alex Phan miał szczęście, móc testować Sony A9 III. W czasie przygody z nim nagrał krótkie wideo, które pokazuje, jak brzmi aparat podczas wykonywania zdjęć z maksymalną prędkością 120 kl./s. Model ten wykorzystuje centralną migawkę, co sprawia, że nie ma potrzeby stosowania migawki mechanicznej. W związku z tym dźwięk, który słyszy użytkownik, jest generowany sztucznie, w celu informowania użytkownika, że w tym momencie nastąpiło zarejestrowanie kolejnego kadru. Ma to być oczywiście przeniesieniem na ten niezwykle nowoczesny aparat starych przyzwyczajeń. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem