Obiektyw All-in-one od Panasonic

Obiektyw All-in-one od Panasonic

Panasonic zaprezentował kolejny ciekawy obiektyw do swoich pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych - Tym razem pora na bardzo uniwersalne szkło, o szerokim zakresie ogniskowych.


Czy Panasonic Lumix S 28-200 mm f/4-7.1 będzie hitem? 

Wyposażony w mocowanie L obiektyw Panasonic Lumix S 28-200 mm f/4-7.1 oferuje wyjątkowo uniwersalny zakres zoomu - od szerokokątnych ujęć po spore tele. Przyda się więc w fotografii krajobrazowej, podróżniczej, przyrodniczej, portretowej, streetowej czy po prostu do amatorskiego "dotykania" wszystkich tematów w fotografii. Bo rzeczywiście to instrument optyczny adresowany głównie do początkujących użytkowników, którzy chcą spróbować niemal wszystkich tematów zdjęć. Przesądza to głównie jego jasność - a w zasadzie ciemność - gdyż obiektyw ten zapewnia przysłonę f/4-7.1. Nie są to wartości, które mogą zaimponować profesjonalistom, ale być może będą wystarczające dla amatorów.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem