Profoto ProDaylight 800 Air dla lustrzankowych filmowców

Profoto ProDaylight 800 Air dla lustrzankowych filmowców

Profoto, producent błyskowego oświetlenia dla fotografów mody, wkracza na rynek aparatów zdolnych do nagrywania materiału z nowym, ciągłym oświetleniem dziennym ProDaylight 800 Air.


Profoto ProDaylight 800 Air jest przeznaczony - jak sugeruje dystrybutor - dla fotografów, którzy już korzystają ze sprzętu firmy Profoto. Dzięki ciągłemu oświetleniu o dziennej temperaturze barwowej i możliwości wykorzystania dotychczasowych akcesoriów Profoto, fotograf chcąc nakręcić film w HD nie musi inwestować w nowy system oświetlenia. Bezgłośny zasilacz i duży wybór akcesoriów ułatwiających modyfikowanie światła to jedne z zalet nowego produktu. Lampą możemy również sterować bezprzewodowo za pośrednictwem Air Remote, urządzenia do wyzwalania i sterowania oświetleniem błyskowym. Zasilacz posiada także funkcję Flicker-free.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem