Ptaki jak rzeźby - wyjątkowe spojrzenie na pióra

Ptaki jak rzeźby - wyjątkowe spojrzenie na pióra

Ptaki od zawsze nas fascynowały, nic więc dziwnego, że istnieje rzesza ludzi, którzy uważają, że ich obserwowanie to bardzo przyjemne zajęcie - Nie ma też nic dziwnego w tym, że nie inaczej uważał Tom Leighton, będący artystą, fotografem i grafikiem. wykonując studyjne ujęcia ptaków, na których ich pióra i ciała wyglądają jakby były rzeźbami.


Abstrakcyjna fotografia ptaków

W swojej serii zatytułowanej Aviary (ang. Ptaszarnia) zebrał fotografie ukazujące ptaki jako rzeźby. Inspiracją do rozpoczęcia pracy nad tym projektem była realizacja innej, zleconej mu serii zdjęć, ukazującej ptaki w locie. Jednocześnie praca Aviary to efekt ograniczeń, jakie narzuca pandemia Covid-19. Fotografie te dają rzadką okazję do przyjrzenia się pięknym formom, jakie przybierają ciała i pióra ptaków.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem