"Migawki" - wystawa prac młodych fotografów oraz przegląd portfolio

"Migawki" - wystawa prac młodych fotografów oraz przegląd portfolio

W czwartek 15 lipca o godz. 18:00 w hallu głównym warszawskiej Kinoteki w ramach projektu "Migawki" odbędzie się wernisaż wystawy młodych fotografów oraz otwarty przegląd portfolio. Konsultacji będą udzielać fotografowie: Kuba Dąbrowski, Rafał Milach i Michał Łuczak.


"Migawki" to formuła otwartych spotkań prowadzonych przez mistrzów polskiej fotografii oraz cykl warsztatów dotyczących różnych jej aspektów. Uczestnicy pod okiem znawców dziedziny rozwijają i pogłębiają swoje umiejętności. Mają możliwość podjęcia dyskusji, wymiany wcześniejszych doświadczeń, poglądów i opinii, uzupełnienia brakujących wiadomości technicznych, wzajemnego konsultowania swoich prac oraz wspólnego oglądania zdjęć.

Projekt został zainicjowany w ubiegłym roku, a trwająca pół roku praca została podsumowywana wystawą złożoną ze zdjęć wykonanych przez uczestników projektu. Reportaż, dokument oraz esej - w tych gatunkach wypowiedzieli się młodzi fotografowie, dotykając tematów zarówno osobistych, jak i społecznych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem