Rotolight ANOVA PRO - lampa z ciągłym światłem LED oraz błyskiem typu HSS o regulowanej temperaturze barwowej

Rotolight ANOVA PRO - lampa z ciągłym światłem LED oraz błyskiem typu HSS o regulowanej temperaturze barwowej

Firma Rotolight ogłosiła wprowadzenie do oferty profesjonalnych sklepów fotograficznych w Polsce rozwiązań Rotolight, z najnowszą lampą ANOVA PRO. Lampa Anova PRO emituje o 43% jaśniejsze światło niż jej poprzednicy, oferując przy tym kilka unikalnych funkcji, które pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy, umożliwiając jednocześnie bardziej kreatywną pracę. Lampa błyskowa typu High Speed Sync Flash (HSS) doskonale sprawdza się w tradycyjnej fotografii. Anova PRO to pierwsza na rynku lampa LED o regulowanej temperaturze barwowej, emitująca światło ciągłe oferująca taką funkcję.


W trybie lampy błyskowej, Anova PRO jest w stanie wyemitować 150% maksymalnej mocy światła ciągłego w przedziale 3150K-6300K bez starty czasu na ponowne załadowanie. To ogromna zaleta w porównaniu ze standardowym światłem błyskowym. Dzięki bezstratnemu, ponownemu ładowaniu dystans pomiędzy źródłem światła ciągłego, a błyskiem zmniejsza się, umożliwiając wykorzystanie zalet obu rodzajów światła.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem