SanDisk przedstawia pierwszą na świecie kartę pamięci o pojemności 4 TB

SanDisk przedstawia pierwszą na świecie kartę pamięci o pojemności 4 TB

Mierzenie pojemności kart pamięci w megabajtach już dawno stało się przeszłością - Teraz królują gigabajty, ale wygląda na to, że niebawem dojdziemy do etapu, gdy powszechne będą terabajty (choć warto pamiętać, że niestety jest to odpowiedź na coraz bardziej wymagające pliki, więc ilość miejsca wcale nie będzie proporcjonalnie większa). Teraz SanDisk przekracza kolejną barierę, prezentując kartę pamięci SD o pojemności 4 TB.


Pierwsza na świecie karta pamięci SD o pojemności 4 TB

Użytkownicy, którzy poszukują kart pamięci SD o ekstremalnej pojemności, powinni zainteresować się nowymi modelami nośników od SanDisk. Producent ten zaprezentował karty pamięci o pojemności 2 TB i rekordowe 4 TB. Chociaż wcześniej taką pojemność zaoferowały już nośniki formatu CFexpress typ B od firmy Wise, to jednak dla SD jest to nowość. Nowe karty SanDisk będą dostępne w formatach microSD SDXC Extreme Pro o pojemności 2 TB, Extreme Pro SDXC o pojemności 2 TB i Extreme Pro SDUC o pojemności 4 TB. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem