Sony DSLR-A580 i DSLR-A560 - 7 klatek na sekundę i filmowanie w 1080i

Sony DSLR-A580 i DSLR-A560 - 7 klatek na sekundę i filmowanie w 1080i

Sony DSLR-A580 i Sony DSLR-A560 to lustrzanki wyposażone w matryce o rozdzielczości 16.2 i 14.2 megapikseli. Do cech wspólnych należy zaliczyć tryb seryjny, zdolny rejestrować zdjęcia z prędkością 7 klatek na sekundę, 15-punktowy autofocus oparty na detekcji fazowej, możliwość nagrywania filmów w jakości 1080i oraz inne funkcje, takie jak 3D Sweep Panorama czy Auto HDR.


Sercem prezentowanych dzisiaj lustrzanek jest matryca Exmor APS HD CMOS, która, w zależności od modelu, będzie mieć 16.2 lub 14.2 megapikseli rozdzielczości. W Sony DSLR-A580 i DSLR-A560 znajdziemy też procesor obrazu BIONZ, który jest odpowiedzialny za ścisłą współpracę z sensorem. Warto na pewno wspomnieć o trybie seryjnym, po którego aktywacji możemy rejestrować zdjęcia z prędkością 7 klatek na sekundę. Producent chwali się również nowym, 15-punktowym autofocusem, z którego możemy korzystać w trybie Live View. Firma Sony przyzwyczaiła nas już do wbudowanej w korpus stabilizacji obrazu SteadyShot INSIDE, pozwalającej na wydłużenie czasu otwarcia migawki do 4 EV.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem