Święty Graal wśród obiektywów - Nikon 13 mm f/5.6

Święty Graal wśród obiektywów - Nikon 13 mm f/5.6

Nikon 13 mm f/5,6 jest nazywany Świętym Graalem wśród obiektywów, a teraz został właśnie sprzedany w serwisie aukcyjnym eBay za 50 000 dolarów (niemal 200 000 złotych).Niezwykły obiektyw Nikona sprzedany za tyle, ile kosztuje bardzo dobry samochód

W ostatnich momentach aukcji, podczas której toczył się bój o licytowane szkło, stawki wzrosły o 25 000 dolarów (około 100 000 złotych). To pokazuje jak niezwykłym zainteresowaniem cieszy się ten obiektyw. Oferowany egzemplarz pochodził z prywatnej kolekcji i był w doskonałym stanie. Został sprzedany przez Houston Camera Exchange. Przedstawiciele tej firmy zdradzili, że obiektyw znajdował się w kolekcji od dłuższego czasu i wciąż bili się z myślami, czy wystawiać go na aukcję czy nie. Ostateczna cena obiektywu zaskoczyła sprzedawców. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem