Twitter wprowadza obsługę wideo 360° Live

Twitter wprowadza obsługę wideo 360° Live

Popularny serwis Twitter kazał swoim użytkownikom długo czekać na możliwość zamieszczania i oglądania materiałów filmowych realizowanych w technice 360°, ale w końcu i pod tym względem dociągnął do światowej czołówki. Niestety nowa funkcjonalność, choć dostępna dla wszystkich odbiorców, nie jest jeszcze udostępniona wszystkim potencjalnie publikującym treści. Wszystko więc wskazuje na zakrojone na szeroką skalę testy nowej funkcji.


Choć możliwość publikowania i oglądania filmowych materiałów realizowanych w technice wirtualnych panoram o polu widzenia 360 stopni pojawiła się w serwisach takich jak YouTube czy Facebook już w 2015 roku, to popularny Twitter najwyraźniej przespał tę rewolucję. Wprawdzie w połowie 2016 roku można było obejrzeć na nim tego typu nagrania z finałów NBA, ale była to pojedyncza jaskółka, która w dodatku nie miała nic wspólnego z szalenie popularnymi obecnie transmisjami 360° na żywo.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem