Miejsca wpisane na listę UNESCO z lotu ptaka

Miejsca wpisane na listę UNESCO z lotu ptaka

Od 1972 roku UNESCO działa na rzecz ochrony zabytków na całym świecie, nadając różnym miejscom status Światowego Dziedzictwa UNESCO - Obecnie istnieje 1121 takich obiektów i miejsc, które obejmują zarówno obszary przyrodnicze, jak i wytwory kultury ludzkiej. W niektórych przypadkach na listę trafiają całe miasta. Teraz masz okazję wybrać się na wycieczkę, która pozwoli obejrzeć wybrane pozycje z listy Światowego Dziedzictwa UNESCO z lotu ptaka.


Światowe Dziedzictwo UNESCO - zobacz te miejsca z lotu ptaka

Kolekcja fotografii powstała za pośrednictwem portalu over-view.com. Zrzeszona wokół tego miejsca w sieci społeczność wykorzystuje głównie wysokiej jakości zdjęcia satelitarne do tworzenia obrazów powietrznych. Zebrali kolekcję miejsc widniejących na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO widzianych z lotu ptaka, a efekty są naprawdę zdumiewające. Od dobrze znanych miejsc, takich jak np. Wielkie Piramidy w Gizie i Wielki Kanion, po mniej znane obszary, takie jak np. Sundarbans w Bangladeszu zdjęcia są doskonałą okazją do odkrywania nowych miejsc i ponownego odwiedzenia tych ulubionych.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem