Archiwalny artykuł serwisu SwiatObrazu.pl

Uratuj swoje zdjęcia z Adobe Photoshop Elements - film szkoleniowy

Uratuj swoje zdjęcia z Adobe Photoshop Elements - film szkoleniowy

Każdy z nas ma w swojej kolekcji zdjęcia, które uważa za bardzo ważne, ale którym „coś dolega”. Być może w Twoim przypadku fotografie z ważnej uroczystości zostały źle naświetlone? Może zdjęcia z wycieczki, na których można zobaczyć Cię w przepięknej scenerii, zostały zepsute przez przechadzających się tu i ówdzie turystów? Może zdjęcia przyciągających wzrok architektonicznych dzieł sztuki zostały wykonane tak, że budowle te wyglądają jakby miały się zawalić? A może wydarzyło się nieszczęście i Twoja kolekcja niedawno wykonanych zdjęć zniknęła z karty pamięci? Dowiedz się, jak ratować swoje zdjęcia przy użyciu prostych i niedrogich narzędzi.

Cel filmu szkoleniowego:

Celem filmu jest przekazanie odbiorcom prostego i nieskomplikowanego przepisu na poprawienie, odnowienie ocalenie fotografii, które z jakiegoś względu są zagrożone utratą lub mają istotne wady. Znajomość programu Adobe Photoshop Elements 9 pozwoli przekonać się, jak niewiele pracy potrzeba, aby uzyskać wymarzony efekt bez angażowania w to narzędzi kosztujących więcej, niż niejeden całkiem dobry aparat cyfrowy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem