Niedrogi obiektyw tilt-shift do matryc APS-C

Niedrogi obiektyw tilt-shift do matryc APS-C

7Artisans ogłosiło wprowadzenie na rynek nowego, bardzo ciekawego obiektyw stałoogniskowego - Mowa o modelu 50 mm f/1,4 Tilt-Shift, przeznaczonego do bezlusterkowców z matrycą APS-C czy Micro 4/3. Jego wyróżnikiem jest funkcja tilt-shift.


Poznaj obiektyw tilt-shift do systemu APS-C i Micro 4/3

Obiektywy tilt-shift to marzenie większości fotografów architektury czy wnętrzarskich. Zazwyczaj ta funkcja jest zarezerwowana dla drogich, profesjonalnych obiektywów, po które sięgają osoby zawodowo zajmujące się fotografiami wnętrzarskimi czy architektury. 7Artisans 50 mm f/1.4 Tilt-Shift to nieco inna propozycja - dużo bardziej budżetowa. Co jednak ciekawe, producent w swoich materiałach reklamowych skupia się innej funkcjonalności tilt-shift niż korekta perspektywy wykorzystana w obrazowaniu budynków. 7Artisans podkreśla możliwość tworzenia efektu miniatury takim obiektywem. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem