W Polsce powstaje pierwsze europejskie studio filmowe oparte na zmiksowanej rzeczywistości

W Polsce powstaje pierwsze europejskie studio filmowe oparte na zmiksowanej rzeczywistości

Zeszły rok zdecydowanie należał do branży VR i AR. Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość przeżywają swój renesans, a deweloperzy wciąż prześcigają się w szukaniu nowych zastosowań dla tych technologii. Coraz częściej słyszy się również o zmiksowanej rzeczywistości. Co kryje się pod tą enigmatyczną nazwą? Mówiąc najprościej – to technologia pozwalająca łączyć obraz ze świata realnego z wirtualnym. Jedno z najstarszych studiów VR w Polsce postanowiło wykorzystać tę technologię w studiu filmowym, tworząc zupełnie nową jakość.


Studio zmiksowanej rzeczywistości – co to takiego? 

Studio zmiksowanej rzeczywistości to nowoczesne studio filmowe, które pozwala nam przenieść aktorów czy prezenterów w dowolną trójwymiarową przestrzeń. Może to być zarówno powierzchnia księżyca, tropikalna wyspa, jak i klasyczny newsroom, czy np. wnętrze naszego produktu. Możliwości są nieograniczone – wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszej inwencji. By poznać pełna funkcjonalność studia, przydałby się jednak bardziej obrazowy przykład. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem