W sieci pojawiły się naklejki, które pozwalają udawać, że FujiFilm X100V jest X100VI

W sieci pojawiły się naklejki, które pozwalają udawać, że FujiFilm X100V jest X100VI

FujiFilm X100VI to obecnie jeden z najbardziej pożądanych aparatów - Niestety popyt jest bardzo duży, a podaż nie nadążą z zadowoleniem wszystkich chętnych na jego zakup. Niektórzy mają na to dosyć osobliwe rozwiązanie - naklejki, które pozwalają udawać, że aparat FujiFilm X100V to X100VI. Warto wiedzieć, że niektórzy w ten sposób kombinują ze swoimi aparatami, aby być wyczulonym przy ewentualnym zakupie sprzętu z drugiej ręki.


Trzeba uważać na aparaty FujiFilm X100V i X100VI - niektórzy kombinują z fake'owymi egzemplarzami

W Chinach pojawiły się naklejki, które umożliwiają udawanie, że aparat kompaktowy FujiFilm X100V jest swoim młodszym bratem i następcą - wersją X100VI. Naklejki pozwalają na zakrycie oznaczań wcześniejszego modelu, tak aby upodobnił się do limitowanej edycji X100VI. Oprócz zmiany oznaczeń znajdujących się na górze body, na chińskim portalu Weibo można zobaczyć, jak jeden z użytkowników przykleja naklejkę z numerem seryjnym aparatu 0001/1934. Jest to imitacja wersji aparatu FujiFilm X100VI, która pojawiła się na świecie w limitowanej liczbie 1934 egzemplarzy, co ma nawiązywać do daty założenia FujiFilm. Ponadto na aparat naklejana jest naklejka na zaślepkę obiektywu, która nawiązuje do wczesnych logotypów producenta. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem