Wciąż na fali: Nikon D300

Wciąż na fali: Nikon D300

Nikon D300 premierę miał już pięć lat temu, jednak mimo wieku nadal jest chętnie kupowanym modelem. Zastosowane w nim rozwiązania zapożyczone z w pełni profesjonalnych modeli oraz świetnej klasy materiały, z których został wykonany korpus, powodują, że aparat ten wciąż ma wiele do zaoferowania amatorom fotografii.
Nikon D300 z założenia nie miał być modelem w pełni profesjonalnym, jednak ze względu na oferowane przez aparat możliwości sięgnęło po niego wielu zawodowców. Niezwykle, jak na tamte czasy (i wciąż wypadający dobrze na tle konkurentów), szybki i precyzyjny autofokus, jasna matówka pokazująca niemal cały kadr oraz bardzo wydajne akumulatory sprawiły, że Nikona D300 chętnie używali fotografowie prasowi i ślubni. Wielu z nich nadal nie zrezygnowało z tego modelu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem