Western Digital Post IFA – relacja z konferencji prasowej

Western Digital Post IFA – relacja z konferencji prasowej

Wszyscy żądni zapewnienia sobie jak największej przestrzeni do przechowywania danych cyfrowych odwiedzający berlińskie targi IFA mogli na stoisku firmy Western Digital znaleźć coś dla siebie. Ale co z tymi, którzy nie mogli lub nie chcieli być na tej imprezie? Dla nich właśnie zorganizowano w Warszawie konferencję podczas której przedstawiciele potentata i właściciela m.in. marek WD i SanDisk zaprezentowali uczestnikom całą gamę nowych produktów. Przedstawiamy tutaj krótkie sprawozdanie z tego wydarzenia i opisujemy pokrótce najciekawsze z pokazanych urządzeń.


Nie da się ukryć, że ilość danych cyfrowych, jakie musi ogarnąć przeciętny człowiek staje się oszałamiająca – wie o tym dobrze każdy, kto z jakiegokolwiek powodu musi w jakimś momencie skorzystać z limitowanego ilościowo łącza internetowego. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Według statysty przedstawionych podczas konferencji Western Digital / SanDisk Post IFA Event objętość biblioteki zdjęć i filmów przeciętnej rodziny w Europie lub USA pod koniec tego roku będzie wynosić 4,5 terabajta! Dlatego właśnie nasze pliki multimedialne są tak bardzo rozproszone – trzymamy je na smart fonach, tabletach, laptopach, pamięciach USB, płytach optycznych, kartach pamięci, w chmurze… I nigdy nie możemy znaleźć tego, czego akurat potrzebujemy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem