Wielki Konkurs Fotograficzny Akt Męski

Wielki Konkurs Fotograficzny Akt Męski

SwiatObrazu.pl - Internetowy Dziennik o Fotografii i Wideo, Warszawska Szkoła Reklamy i miesięcznik „Biuletyn Fotograficzny ŚwiatObrazu" ogłaszają wspólnie czteroetapowy konkurs fotograficzny. Kolejne, nietypowe i zaskakujące zadania fotograficzne przedstawiane będą w odstępach kwartalnych. Pierwszym tematem jest po raz pierwszy w Polsce „Akt męski”.


p>Konkurs rozpocznie się 18 sierpnia 2008 r., a termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września 2008 r. o godzinie 24.00. Zostanie przeprowadzony plebiscyt publiczności, który trwać będzie do 12 października 2008 r. Werdykt profesjonalnego jury i temat kolejnej edycji konkursu podany zastanie do 17 października 2008 r.

Konkurs adresowany jest do wszystkich fotografujących. Jeden autor zgłosić może tylko jedno zdjęcie w każdej edycji, wykonane w dowolnej technice. Zgłoszenie odbywa się poprzez wgranie zdjęcia i wypełnienie formularza na stronie konkursowej www.swiatobrazu.pl/konkurs.

Prace oceni profesjonalne jury, złożenie z wykładowców Warszawskiej Szkoły Reklamy (www.szkolareklamy.pl) i Krakowskiej Akademii Fotografii (www.akademiakaf.pl). Jednocześnie na stronach internetowych SwiataObrazu.pl przeprowadzony zostanie plebiscyt publiczności, towarzyszący każdemu tematowi konkursowemu odrębnie.


Nagrodami dla laureatów kolejnych edycji oraz plebiscytów publiczności są zaproszenia do udziału w fotograficznych kursach i warsztatach tematycznych organizowanych w Warszawie przez Warszawską Szkołę Reklamy i w Krakowie przez Krakowską Akademię Fotografii. Laureaci będą mogli wybrać miasto, w którym chcą realizować otrzymany w nagrodę kurs.

Laureaci pierwszych trzech miejsc każdej edycji poproszeni zostaną o wykonanie „zadania specjalnego”, którego temat określą jurorzy i ogłoszą po zakończeniu wszystkich czterech edycji. Odpowiedzią na zadanie specjalne będzie mogło być pojedyncze zdjęcie lub zestaw zawierający do 5 fotografii. Laureatem Grand Prix konkursu zostanie osoba, która zdaniem jury, w najciekawszy i estetycznie najbardziej atrakcyjny sposób odpowie swoimi zdjęciami na zadany temat.

Laureat Grand Prix otrzyma roczne stypendium – do wyboru – albo w Warszawskiej Szkoły Reklamy (specjalizacja fotografia), albo Krakowskiej Akademii Fotografii oraz prezentację portfolio na łamach „Biuletynu Fotograficznego SwiatObrazu". Prace nadesłane w ramach zadania specjalnego zaprezentowane zostaną na wystawach w Krakowie i Warszawie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem