Wystawa młodych fotografów na FILM VIDEO FOTO - fotografie Pawła Fabjańskiego

Wystawa młodych fotografów na FILM VIDEO FOTO - fotografie Pawła Fabjańskiego

Obok światowych producentów, którzy zaprezentują najnowszy sprzęt i usługi podczas targów FILM VIDEO FOTO 2012, młodzi fotografowie będą mogli zaprezentować swoje prace. Pierwszym z twórców młodego pokolenia, którzy pokażą swoje fotografie podczas Targów będzie Paweł Fabjański.


W ramach wystawy młodych fotografów na Film Video Foto 2012 Paweł Fabjański zaprezentuje prace z autorskiego cyklu We are Animals. Poza realizacją własnych autorskich projektów fotograficznych Fabjański zajmuje się fotografią zawodowo. W 2006 roku zdobył prestiżowe w polskim przemyśle reklamowym wyróżnienie jakim jest statuetka KTR, został zaliczony do grona najlepszych fotografów świata przez Luerzer’s Archive "200 best ad photographers worldwide". W  2011 roku jury największego międzynarodowego konkursu reklamy odbywającego się w Cannes we Francji przyznało srebrną statuetkę kampanii, do której fotografie wykonał Paweł Fabjański. Obecnie kładzie on duży nacisk na realizację projektów artystycznych. W ostatnim czasie jego prace prezentowane były na wystawach w Paryżu, Pradze oraz w Warszawie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem