Z Lowepro przez świat - konkurs fotograficzny

Z Lowepro przez świat - konkurs fotograficzny

Serwis SwiatObrazu.pl oraz firma Lowepro zapraszają do udziału w konkursie fotografii podróżniczej "Z Lowepro przez świat". Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody.


Na powitanie chłodnych jesiennych dni serwis SwiatObrazu.pl wraz z Lowepro szykują niespodziankę. Uczestnicy konkursu będą mogli choć na chwilę powrócić do wspomnień z letnich i niewątpliwie przyjemnych podróży.

Celem konkursu jest zaprezentowanie zdjęć fotografów amatorów. Tematyka zdjęć jest dowolna, jednak każde zdjęcie powinno zawierać elementy pozwalające powiązać je z tematyką podróży.Fotografia podróżnicza pozwala na połączenie wielu rodzajów fotografii od krajobrazu poprzez przyrodę, makro fotografię, architekturę, reportaż, portret... To dzięki podróżom tym bliskim, codziennym, po te bardzo dalekie poznajemy świat.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem