Niesamowite pionowe panoramy Drogi Mlecznej

Niesamowite pionowe panoramy Drogi Mlecznej

Astrofotograf Geoff Decker wyróżnia się niecodziennym podejściem do fotografii nieba - Używa panoram pionowych, aby połączyć krajobraz w obszarze Drogi Mlecznej. Swoje obrazy gromadzi w cyklu zatytułowanym Nexus. To świetny sposób na uzyskanie nowego spojrzenia na naturę.


Pionowa astrofotografia - zobacz zdumiewające zdjęcia Drogi Mlecznej

Te niezwykłe panoramy nocnego nieba powstały wskutek połączenia niespokojnego i chętnego do eksperymentowania ducha Geoffa Deckera z chęcią uwiecznienia piękna Drogi Mlecznej. Jego fascynacja nocnym niebem i gwiazdami wzięła się stąd, iż dorastając na Florydzie nieczęsto miał możliwość zobaczenia piękna ciał niebieskich. Wszędzie wokół w obserwacjach przeszkadzało zanieczyszczenie światłem. W związku z tym to, czego tak naprawdę nie mógł obserwować zaczęło go tak przyciągać, że postanowił zając się astrofotografią i odkryć dla siebie gwiazdy. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem