4 kobiety znalazły się w Photography Hall of Fame

4 kobiety znalazły się w Photography Hall of Fame

Trzy wyjątkowe postacie świata fotografii - Nan Goldin, Bea Nettles i Vivat Maier - zostały wprowadzone do Photography Hall of Fame, czyli Międzynarodowej Galerii Sław Fotografii (IPHF) - Wraz z nimi zaszczytu tego dostąpiła Matika Wilbur, która jest laureatką tegorocznej nagrody. Wyróżnienia te przyznawane są corocznie od 55 lat, tym którzy wykazali się kunsztem, pasją i mieli wpływ na rozwój fotografii.


Podstawowym celem stowarzyszenia Professional Photographer of America przy zakładaniu Fundacji Sztuki i Nauki Fotograficznej było promowanie historii sztuki i przemysłu fotograficznego. W 1965 roku misja fundacji rozszerzyła się o stałe zaangażowanie w docenianie fotografów i wynalazców związanych z fotografią. Inicjatywa to ostatecznie doprowadziła do utworzenia w 1977 roku Międzynarodowej Galerii Sław i Muzeum Fotografii. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem