Album "Wielki błękit" - odkryj podwodny świat z Darkiem Sepioło

Album "Wielki błękit" - odkryj podwodny świat z Darkiem Sepioło

"Wielki błękit" to album z serii National Geographic prezentujący niezwykłe zdjęcia dna mórz i oceanów, wykonane przez Darka Sepioło - należącego do światowej czołówki fotografów specjalizujących się w zdjęciach podwodnych.

Album "Wielki błękit" to kolekcja niezwykłych zdjęć podwodnego świata. Jego autor, Darek Sepioło zabierze Was w magiczną podróż po dnach mórz i oceanów, podczas której odkryjecie bogactwo raf koralowych oraz skarby zatopionych wraków.

Album liczy 250 stron i posiada twardą oprawę. Został wydany w języku polskim i angielskim.


Darek Sepioło od lat podróżuje po świecie nie rozstając się z aparatem i kamerą, jednak najbardziej urzekło go piękno podwodnego świata. Jego przyroda z nurkowaniem rozpoczęła się w 1999 roku i szybko przerodziła się w wielką pasję. Spędził pod wodą ponad 2000 godzin, odwiedzając najpiękniejsza miejsca nurkowe świata na wszystkich 7 kontynentach. Jest laureatem prestiżowych konkursów fotograficznych nie tylko w Polsce (Mediatravel, 2008) ale i na całym świecie, m.in. w Australii (OZT'eK'07 Photographic Competition, 2007), Rosji (Golden Dolphin Festival, 2005 i 2006), Singapurze (Celebrate the Sea Festival, 2005 i 2006), Czechach (PAF Tachov Festival, 2005), Stanach Zjednoczonych (SEA, 2005) i Turcji (Marmara Festival, 2005).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem