Audrey Woulard - fotografująca mama

Audrey Woulard - fotografująca mama

Staram się uruchomić kreatywne zdolności, które we mnie drzemią. Jestem zapracowaną mamą czwórki chłopców, więc nie tak łatwo było mi zdać sobie sprawę z tego potencjału. Gdy tak wiele się dzieje w życiu, trudno zajmować się rozwijaniem własnej osobowości! W mej pracy zawodowej – również wtedy, gdy fotografuję własne dzieci – czerpię natchnienie z sytuacji. Żyję chwilą. Jeśli okaże się, że w danej chwili mój dom jest w stanie totalnego bałaganu, godzę się z tym i szukam sposobu, jak dobrze wykorzystać ten bałagan w ujęciu. Gdy nie walczysz z elementami scenografii, to zaczynają one pracować dla ciebie.


Stacy Wasmuth: Jakie sytuacje fotografujesz, jakie stosujesz rozwiązania, które innym nie przychodzą do głowy?
 
Audrey Woulard: Moja twórcza metoda polega na łączeniu przeciwieństw. Zawsze lubiłam fotografować ludzi i rzeczy w sytuacjach, które na pierwszy rzut oka widzom wydają się bezsensowne. Efekt jest taki, że widz długo nie potrafi oderwać oczu od zdjęcia!
 
Na początku zawodowej kariery jednym z moich popisowych motywów był portret ślicznego dziecka w zapuszczonym zaułku. Szorstkość otoczenia zestawiona ze świeżością modela tworzyły interesujący efekt. Lub zima na plaży!  Tekstura uroczej włóczkowej czapeczki, dopełniona teksturą piasku, zawsze znakomicie wygląda. Sądzę, że ludzie zwracają uwagę na takie zdjęcia, bo to nie jest widok, który im się typowo kojarzy z plażowaniem!
 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem