BenQ X735

BenQ X735

BenQ wypuścił na rynek następcę modelu X725. BenQ X735 jest 7 megapikselowym kompaktem z 3x zoomem optycznym, którego producentem jest Pentax oraz 2.5 calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 250.000 pikseli.


Do wyboru mamy aż 29 trybów tematycznych w tym tryb manualny, tryb S.S.F ( Super Shake Free ), tryb portretowy oraz nocny. Nowy BenQ pozwala nam na nagrywanie filmów, wykorzystując przy tym zoom optyczny w formacie MPEG4 w maksymalnej rozdzielczości 640 x 480 przy 30 fps, zarówno w trybie normalnym jak i panoramicznym. Maksymalna rozdzielczość zdjęć wynosi 3072 x 2304, a zapiszemy je na karcie SD o maksymalnej pojemności 4GB. BenQ X735 będzie dostępny w kolorze czarnym oraz czerwonym i powinien niedługo pojawić się na sklepowych półkach.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem